Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Toddler

Podróżowanie z naszymi maluszkami może być czasami ogromnym wyzwaniem. Nie w każdej sytuacji sprawdzi się tradycyjny wózek. Rozwiązaniem w takiej przypadku może być zastosowanie nosidełka. Na rynku jest dostępnych wiele nosidełek w różnej konfiguracji. Ostatnio jednak zdecydowanie największą popularność zdobyły nosidełka Tula w wersji Toddler. Są to nosidełka bardzo doceniane przez rodziców ze względu na swoją niezwykłą wygodę i funkcjonalność.

Dla kogo przeznaczone jest nosidełko Tula Toddler?

Nosidełko Toddler Tula jest przeznaczone dla większych dzieci. Jeśli chodzi o maksymalną wagę, jest ono w stanie w bezpieczny sposób udźwignąć dziecko o wadze od 11 do 27 kilogramów. Tak wysoki udźwig wynika z faktu, iż w nosidełkach tej marki wykorzystano najszerszy oraz najwyższy panel zapewniający wygodę w niemal każdej pozycji. W nosidełku Tula Toddler z powodzeniem można zatem transportować dziecko w wieku od 2 do 4 lat.

Dlaczego warto wybrać nosidełko Tula Toddler zamiast wózka?

Nosidła Tula Toddler mają kilka zalet, które sprawiają, że z powodzeniem mogą one zastąpić standardowy wózek dla dziecka. Po pierwsze, są one bardziej poręczne od typowej spacerówki. Nie ma zatem problemu z wniesieniem takiego nosidełka do dowolnego środka transportu, obojętnie czy będzie to samochód osobowy, czy też środek komunikacji publicznej. Ponadto dziecko, które znajduje się w nosidełku Tula Toddler, czuje się bezpiecznie i jest o wiele bardziej spokojne, ponieważ odczuwa bliskość rodzica lub innej osoby, która je nosi. Taka bliskość jest dla dziecka bardzo ważna. Ułatwia to w znaczny sposób życie rodzicom, którzy z powodzeniem mogą wyjść z takim dzieckiem nie tylko na spacer, ale także na zakupy, bez obaw, że dziecko będzie płakało i buntowało się.

Wyposażenie nosidełek Tula Toddler

Nosidełka Tula Toddler są doskonale wyposażone. Posiadają one bowiem regulowane szelki i zapięcie, co pozwala je dostosować pod kątem wymagań osoby transportującej dziecko. Są to nosidełka, które przy ich odpowiednim ustawieniu nie obciążają kręgosłupa, nawet przy dłuższych spacerach na świeżym powietrzu. Na pasie biodrowym nosidełka Tula w wersji Toddler jest oprócz tego zlokalizowana specjalna kieszonka, która jest tak pojemna, że można w niej z powodzeniem zmieścić nie tylko telefon, klucze i dokumenty, ale także smoczek dla dziecka. Nie trzeba zatem zabierać ze sobą dodatkowych bagaży w formie np. torebki. Całe niezbędne wyposażenie można umieścić w nosidełku.