Eko porady

Nosidełko Tula Navigator

Nosidełko Tula Navigator dla dzieci i niemowląt

Korzystnie z nosidełek staje się coraz bardziej popularne wśród polskich mam, szczególnie wśród tych, które cenią sobie niezależność i które lubią żyć aktywnie. Wśród tych nosidełek, na które Polki stawiają coraz chętniej, znajdują się nosidełka Tula Navigator. Dlaczego warto na nie postawić?

Dlaczego warto postawić na nosidełko Navigator?

Powodów, dla których warto postawić na nosidełko tej właśnie marki jest sporo. Nosidełko Tula Navigator to wygoda dla mamy, która może swobodnie przemieszczać się po mieście, korzystać z wolnych rąk, a jednocześnie – w bezpieczny sposób transportować swe dziecko. Ergonomiczne nosidełko pozwala na przenoszenie dzieci ważących od 7 do 20 kilogramów, choć dzięki specjalnym wkładkom nawet dzieci ważące około 4 kg mogą czuć się doskonale w swym nosidle.

Co ciekawe, w przypadku tego modelu możliwe jest noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu, dzięki czemu każda mama może wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie. Producenci zatroszczyli się też o komfort dziecka, wyposażając nosidełko w specjalny kapturek, mający chronić głowę maluszka przed chłodem lub słońcem. Kapturek ten może zostać dodatkowo wykorzystany jako zasłonka,dzięki czemu mamy karmiące mogą spokojne zaspokoić głód swego maleństwa nawet w obecności innych osób.

Za co mamy doceniły nosidełko Tula Navigator?

Nosidło Tula Navigator to przede wszystkim wygoda oraz troska o bezpieczeństwo dziecka. To ważne cechy, które doceniło już wiele kobiet. Warto jednak zaznaczyć, że dla wielu mam korzystających z tego nosidełka ważnymi sprawami okazały się takie kwestie, jak wykonanie nosidełka ze stuprocentowej bawełny oraz umieszczenie w pasie biodrowym praktycznej kieszonki. Dla tych mam, które cenią sobie czystość, wielką zaletą jest możliwość prania tego nosidełka w pralce.

Nosidło Tula Navigator dla dzieci i niemowląt

Stać Cię na wysoką jakość!

Teza, zgodnie z którą produkty wysokiej jakości są zarezerwowane dla osób zamożnych jest błędna. Nosidełko Navigator Tula jest jednym z lepszych dowodów na to, że wysoką jakość można pogodzić z atrakcyjną ceną. Zgodność z Europejskimi Standardami Bezpieczeństwa, odpowiednie certyfikaty plus pozytywne opinie wielu mam – oto czynniki, które skutecznie przekonują do tego, by postawić na nosidełko tej właśnie marki.

Dla tych mam, które chcą mieć dziecko zawsze przy sobie, a niekoniecznie chcą męczyć się z niewygodnym i nieporęcznym wózkiem, nosidełka Tula Navigator stają się cennym wsparciem. Coraz lepsze modele sprawiają, że korzystnie z nosidełek pomaga zadbać o wygodę kobiety, a jednocześnie – o rozwój dziecka.