Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Jet

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama nosideł dla dzieci. Różnią się one od siebie budową, wzorem, a także sposobem noszenia. Przy wyborze warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy dany produkt jest wyprofilowany tak, aby dziecko mogło przyjąć naturalną i zdrową pozycję. Jednym z polecanych nosideł, które gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jest nosidełko Tula Jet.

Co wyróżnia nosidło Tula Jet?

Nosidełko Tula Jet to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów, zarówno jeśli chodzi o jakość oraz wytrzymałość, jak i budowę. Siedzisko jest specjalnie wyprofilowane w tym celu, aby maluch przyjmował najwygodniejszą, najbardziej naturalną i najzdrowszą dla siebie pozycję. Dzięki temu jego kręgosłup oraz biodra nie są obciążone, co mogłoby negatywnie wpłynąć na rozwój tych części ciała. Nosidełko umożliwia także noszenia dziecka tyłem od 12 miesiąca życia. Wcześniej zalecane jest noszenie dziecka z przodu.

Nosidełko Tula Jet to także niezwykle wysoka jakość wykonania. Uszyte jest w 100% z bawełny, która nie jest barwiona żadnymi chemicznymi substancjami mogącymi zaszkodzić dziecku. Cechuje je także wytrzymałość oraz trwałość, w związku z czym może posłużyć nawet przez lata i to przy intensywnym użytkowaniu. Nosidło posiada również kaptur, który podtrzymuje główkę malucha, a także pozwala w razie potrzeby, na przykład deszczu, ją osłonić.

Nosidło Tula Jet jest niezwykle uniwersalne i dostosowane do dzieci w różnym wieku i o różnej wadze – od 7 do 22 kilogramów. Nosidełko jest dostępne w dwóch rozmiar Baby oraz Toddler. Dzięki specjalnej wkładce możliwe jest jednak także dopasowanie go do niemowlaka – wtedy minimalna waga wynosi 3,5 kilograma.

Cechy Nosidełka Tula Jet

Nosidło jest świetnie dostosowane do potrzeb maluszka, sprawia jednak także, że użytkowanie go jest komfortowe również dla rodzica. Posiada regulowane pasy, które doskonale utrzymują ciężar, nie obciążając jednak nadmiernie barków mamy lub taty. Dodatkowo Nosidełko Tula Jet ma bardzo modny wzór plusów na ciemnym tle.

Nosidełko Jet Tula cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród osób, które zdecydowały się na jego zakup. Doskonale spełnia swoją funkcję i nie zawodzi oczekiwań rodziców. Dostępne jest też w atrakcyjnej cenie. Dzięki wysokiej jakości, która je cechuje, wytrzyma bardzo długo, w związku z czym nie będzie go trzeba po pewnym czasie wymieniać na nowe. Tula Jet to przede wszystkim inwestycja w prawidłowy rozwój dziecka. Dodatkowo jego budowa sprawia, że maluch wciąż pozostaje przytulony do rodzica, co daje mu poczucie bliskości i bezpieczeństwa.